Muusika minu sees

Muusika tund toimub 18. augustil teisipäeval kell 10:00-12:00 tantsusaalis.

Tunnis kuulame muusikat, joonistame muusika järgi, tantsime.

Palun ole täpne!

Rohkem infot juhendaja Merikese käest

Koos teeme rohkem

Anname märku, et esitasime koos Heaolu ja Taastumise Kooliga Eesti Puuetega Inimeste Kojale ära taotluse “Kriisikaart – toeks vaimse tervise kriisi ajal”.

Partnerite ringi kuuluvad:

–          Ahtme Haigla

–          Pärnu Haigla psühhiaatriakliinik

–          Tartu Ülikooli Kliinikum psühhiaatriakliinik

–          Tartu Vaimse Tervise HooldeKeskus

–          Solve et Coagula OÜ (Indrek Linnuste eestvedamisel)

Meie ühine eesmärk on, et Eesti saab juurde 105 uut kriisikaarti.

Järgmine kuu on hindamiseks. Kui saame positiivse otsuse, siis augustis võiksime kohtuda ja koostööd alustada.

Pöidlad pihus, et meie taotlus rõõmustaks hindajaid.

Uudise koostas Anna Toots

Heaolu ja Taastumise koolist

Eesti Eriolümpia

Eriolümpia Eesti Ühendus valis esindajaid. Vaata kas Sinul on lootus olümpiale pääseda!

Eriolümpia Eesti Ühendust valis 2020 talimängudel Otepääl vastavatel distantsidel osalenud ja kandidaatideks kvalifitseerunud sportlastest loosiga esindusvõistkonna.
Esindusvõistkonna eesmärk: osalemine 2022.a. toimuvatel
talimaailmamängudel.

Suusatamine 1.kategooria naised:
1.Sandra Lillemägi- Lahmuse Kool
Varusportlane Naima-Ly Piir- L-E EHTK
Suusatamine 1.kategooria mehed:
1.Joonas Alp- Tartu Maarja Kool
Varusportlane Mihkael Rooba- Tartu Maarja Tugikeskus
Suusatamine 2. kategooria naised:
1.Anuliine Noobel- Tartu Kroonuaia Kool
2.Natalja Portnova- Kammeri Kool
Suusatamine 2.kategooria mehed:
1.Mathias Oja- Porkuni Kool
2.Erich Veitmaa- Tartu VTHK
Suusatamine, 3.kategooria naised:
1. Cäroly Paatsi- Pärnu Kuninga tn.PK vilistlane
2. Siiri Latik- SA Maarja Küla
2.-3.kategooria varusportlane- Eliise Elviira Eljaste
Suusatamine, 3.kategooria mehed:
1.Markus Lall- Tartu Kroonuaia Kool
2.Martin Kiis- SA Maarja Küla
2.-3. kategooria varusportlane- Artur Pool- Tartu Maarja Tugikeskus
Räätsajooks, 2. kategooria:
1. Anneli Tauts- SA Maarja Küla
2. Oleg Petrov- Türi Päevakeskus
Räätsajooks, 3.kategooria:
1.Gerli Kõiv- Haapsalu Viigi Kool
2.Valentin Lukkanen- Porkuni Kool
2.-3. kategooria varusportlane- Reili Ossipov- L-E EHTK
2.-3. kategooria varusportlane- Taavi Luks- SA Maarja Küla

Esimene treeninglaager kõigile toimub 8.-11.oktoober Käärikul.

Kui Sa valituks ei osutund, võta ühendust SA Tartu VTHK eriolümpia liikumise esindaja Ülle Kaldmaaga, uuri sportimise võimaluste kohta ja alusta koos meiega treeninguid: jõusaalis, ujulas, jalgpallis, suusatamises või muudel põnevatel ja Sind ka olümpiale viija võivatel spordialadel.

Ülle telefon on siin

Kristiina Kivest aasta tegevusjuhendaja

SA Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskuse vanemtegevusjuhendaja Kristiina Kivest pälvis kõrgeima erialase tunnustuse. Ta valiti 20. mail 2020. a Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt aasta tegevusjuhendajaks.

Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskuse poolt õnnesoovid!

Nõlvaku hooldekodu uus sisustus

Sotsiaalministeerium ja Tartu Linnavalitsus toetas 2019. aastal  106466  euroga Nõlvaku hooldekodu teenusekohtade kohandamist dementsusega inimestele. Toetusest kaeti :

  • II ja III korruse põrandakatte vahetus ja tualettruumide remont, pesevad kuivatavad tualetipotid
  • aed ja elektroonilised väravad
  • II korruse kinotehnika
  • II ja III korruse ühisruumide mööbel
  • videovalve ja kukkumise tuvastamise elektroonika III korrus
  • sisekujundus