Eriolümpia 2019 aasta tublimad sportlased

19.02.2020 tänati pidulikult Tartus Kvartali konverentsikeskuses 2019 aasta tublimaid Eriolümpia sportlasi.

Üritus oli väga pidulik ja kohal olid esindajad Vabariigi valitsusest ja Tartu linnast. Kultuuriminister Tõnis Lukas pidas reipa ja sporti tunnustava kõne, võit pole alati oluline, kuid võidu suunas tuleb siiski pingutada.

Haridusministri, Mailiis Repsi tervituse luges ette kantsler, kes tunnustas Eriolümpia välisvõistlustel käinud sportlasi ja tänas treenereid, kes on alati toeks.

Eriolümpia patrooniks on ETV mittekooseisuline reporter, Hannes Hermaküla, kelle esinemine oli soe ja südamlik. H.Hermaküla tunnistas, et sportlaste rõõm ja siirus, võistlustel, on talle jõuduandev ja eriolümpia liikumine on vajalik, andes häid emotsioone sportlastele, vaba aeg on arukalt sisustatud ja võit enda mugavuse üle on kõige mõnusam tunne.

Tartu linnapea Urmas Klaas, väljendas head meelt, et niisugune liikumine nagu Eriolümpia on koondunud Heade Mõtete linna Tartusse ta soovis jätkuvat sportlikku vaimu ja häid tulemusi spordis.

Kohalolijate meelt lahutas laulja Alen Vesiko, kes pani sportlased kaasa laulma ja rütmi plaksutama.

Eriolümpia tänumärgid andis sportlastele üle EO spordidirektor Siret Kruk.

SA Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskusest sai tunnustuse parim meessportlane Erich Veitmaa ja parim naissportlane Gerda Palm. Asutust tänati tänukirjaga osalemise eest Eriolümpa liikumises.Tänukirja sai ka meie klient, Renee Logberg, kes oli aastatel 2016 ? 2019 EO juhatuses sportlaste esindajana.

Peale pidulikku aktust sõime maitsva lõuna ja nautisime vaarikatorti.

Üritus oli hästi korraldatud ja kena oli näha kaunilt rõivastatud sportlasi.